Sportcarp Sportcarp
Sportcarp
Informace

Sociální sítě

Sportcarp
Vlasce

Mimořádně populární vlasec Floroclear je nyní k dispozici i v číré barvě, kterou požadovalo stále více a více zákazníků.

Počet příspěvků: Způsob zobrazení:  dle příspěvků | časově
Jan Kocanda
18.4.2018 08:45
Ideální vlasec

Dobrý den, 

Mám na Vás jeden dotaz. Jaký vlasec by jste mi doporučil na Pálavu na zavážku a zároveň aby se s ním dalo i dlouze nahazovat na menších rybnících (max 30he) Děkuji za odpověď, Kocanda.

Martin Málek
18.4.2018 15:44
Re: Ideální vlasec

Dobrý den

Kombinace odhoz / zavážka není úplně ideální.

Pokud ale chcete vlasec, který by mohl být kompromisem obou variant je to CX premium 0,35mm fluor green od P-Line.

Na Pálavských jezerech je tento vlasec vyzkoušený a odhoz na střední vzdálenosti zvládá perfektně.

Tomáš
20.4.2017 20:15
Vlasec-barva,vlastnost,výdrž.

Dobrý den pane Černý, chtěl bych se vás zeptat. Jakou roli hrajou barvy vlasců od P-line?. Je v nich nějaký podstatný  rozdil? Případně který je na vyvazku a který na daleké nahazovani. U všech vlasců je popis skoro stejný, ale v komentářích hovoří každý clovek jinak, nějaký na vyvazku , nahazovani apod, ale stále to není úplně jasné, ani z popisku.Pripadne který vlasec je vhodný pro vyvazku i pro nahazovani ?. Děkuji za vysvětlení. 

Luděk Černý
21.4.2017 09:30
Re: Vlasec-barva,vlastnost,výdrž.

Dobrý den

Vlasec Floroclear je velice jemný a naprosto ideální pro dlouhé hody. Jeho průchod očky prutu není skoro znatelný a prodlouží hod klidně o 20metrů.

Vlasec CX Premium je tuhý, oděruvzdorný bez paměti. Velmi málo průtažný, takže naprosto ideální pro dlouhé vyvážky.

Vlasec Extrusion je takový universál. Maličko tvrdší a méně ptůtažný. Lze ho použít pro všechny typy lovu

to je taková malá nápověda jaký vlasec si vybrat pro určitý způsob chytání.

Nabídky firmy P-line je tak veliká, že si můžete vybrat jak konické vlasce, šokové vlasce i pletenky.

Je jen potřeba vlasce správně namotat tznm. jak byl vlasec na cívku namotát, tak musí být zase smotán na naviják. Ideální je kdež Vám někdo podrží cívku např. na tužce a vlasec z cívky namotáte na naviják

Pavel Kejda
4.11.2016 11:58
Floroclear Clear 0,35mm

U tohoto vlasce zatížení neodpovídá,váha 16,51 nejni v kg ale librách i tak s ? . Náš test v lab. se opakoval 5x a je 7,7 až 8 kg. I tak vyšel ze všech vzorků (různé vlasce) nejlépe.

David Stejskal
26.12.2015 22:55
David

Dobrý den 

Kolikátku vlasec by jste mi doporučil na Labe ?? 

Děkuju za odpověď 

Luděk Černý
28.12.2015 10:30
Re: David

Dobrý den

Na labe bych doporučoval průměr 0,35mm

Na řece není čas na nějaké zbytečné zjemňování

Přeji pěkný den

Joe
17.12.2015 22:21
Uzel pro spojení s šokovkou

Dobrý den, prosím dokážete poradit uzel, který navázat šokovku floroclear  clear průměr 0,40 právě na tento vlasec? Ač jsme se snažil a slinil svuj oblíbený dvojítý grinner sebevíc:-) držel tak jeden z pěti pokusů. Jinak se vlasec vždycky jednoduše přetrhl hned v uzlu. Pomohlo až dělat uzel přímo pod vodou. A abych řekl pravdu to se mi s jinými vlasci nedělo. Díky za radu a zkušenosti. 

Luděk Černý
22.12.2015 12:02
Re: Uzel pro spojení s šokovkou

Dobrý den

Používám také dvojitý grinner a neměl jsem s tím žádné problémy.  Šokovku otáčím 4x a vlasec 6x. Před dotažením dostatečně navlhčím. Pokud i tato varianta nedrží tak zkuste použít kravský uzel. 6 x omotat okolo šokovky a 4x zpět

Přeji heký den

Vit Hornacek
7.9.2015 20:57

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli opravdu v uzlu drži a jestli mě na běžne chytání stačí  fluorokarbon používám o pruměru 25 a už mě to parkrat kapr utrhl na běžne chytání mě teda bude stačit  floroclear o pruměru 28 děkuji za odpověd

Luděk
8.9.2015 08:01
Re:

Dobrý den

Průměr 0,28mm Vám bude určitě stačit. Ten jen tak nepraskne a kapra s přehledem určitě vytáhnete. Budete velmi spokojen

Přeji pěkný den

Michal
14.7.2015 08:41
šokový návazec

Zdravím, dá se sehnat tento vlasec v průměru 40, ve 300m návinu.? Jako šokovku, abych nekupoval celej 1000.? Nebo co by jste např. doporučili za vlasec ve 300m.? Děkuji... 

Dan Němec
16.7.2015 10:35
Re: šokový návazec

Dobrý den,

šokový vlasec od P-Line se dá koupit v průměru 0,40mm v návinu 270m. najdete ho zde.

Michal Pittner
14.7.2015 08:46
Re: šokový návazec

Ještě jsem zapomněl podotknout, že jako kmenový bych použil tento vlasec v průměru 25,28, co by jste doporučili na lepší odhoz, nebude 28 moc.? Děkuji.. 

Daniel
3.7.2015 12:06
Floroclear

Dobrý den,

nebylo by možné koupit tohoto vlasce třeba 1200 metrů?

Standa
3.7.2015 14:15
Re: Floroclear

Dobrý den, díky za Váš zájem o tento vlasec. Jiný návin není momentálně k dispozici. Jediné co by šlo objednat jsou 2000 m ovšem to by trvalo delší dobu. Díky za pochopení.

Tom
9.3.2015 09:17
Dostupnost

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat kdy budou k dispozici v současné době nedostupné průměry vlasce. Díky Tom

Standa
10.3.2015 11:49
Re: Dostupnost

Dobrý den, díky za Váš dotaz. Vlasce jsou objednány u výrobce a jakmile se naskladní, tak to promítneme v našem eshopu. Věřím,že to bude v rámci dní. Díky za Vaši trpělivost.

Sportcarp

Ztráta hesla Registrace

Nejprodávanější produkty

Sportcarp boilies 4NUT Plum Jam

Sportcarp boilies 4NUT Plum Jam
Vaše cena od 99,-
Po přihlášení od 94,-

V nabídce více variant

RidgeMonkey háčky RM-Tec Curved Shank Hook

RidgeMonkey háčky RM-Tec Curved Shank Hook
Vaše cena 169,-
Po přihlášení 161,-

V nabídce více variant

Sportcarp booster 250ml

Sportcarp booster 250ml
Vaše cena 99,-
Po přihlášení 95,-

V nabídce více variant

Carp Whisperer háčky Claw

Carp Whisperer háčky Claw
Vaše cena 170,-
Obvyklá cena 179,-

V nabídce více variant

Sportcarp nerezový termo hrnek ST Mug

Sportcarp nerezový termo hrnek ST Mug
Vaše cena 279,-
Po přihlášení 265,-

Skladem

Nash boilies The Coach

Nash boilies The Coach
Vaše cena od 399,-

V nabídce více variant

Sportcarp stabilizovaný partikl Ready Particle

Sportcarp stabilizovaný partikl Ready Particle
Vaše cena od 59,-
Po přihlášení od 56,-

V nabídce více variant

Fortis polarizační brýle Wraps Switch

Fortis polarizační brýle Wraps Switch
Vaše cena 1 399,-

Skladem

P-Line vlasec Floroclear 1000 m

P-Line vlasec Floroclear 1000 m
Vaše cena od 669,-
Po přihlášení od 636,-

V nabídce více variant

Sportcarp plovoucí boilies Reflex

Sportcarp plovoucí boilies Reflex
Vaše cena 149,-
Po přihlášení 142,-

V nabídce více variant

Sportcarp TV

EET

Podle zá​kona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.